Bestsellery

Smar miedziany w Sprayu 400ml

25,00 zł

Smar miedziany w Sprayu 400ml

Ilość

Smar miedziany w Sprayu 400ml

Smar miedziowy miedziany 400ml spray FM Master to niezawodne rozwiązanie, które zapewnia ochronę połączeń śrubowych nawet w ekstremalnych warunkach. Odporny na bardzo wysokie temperatury, ten smar ma wysoką stabilność termiczną, co sprawia, że jest idealny do zastosowań w różnorodnych środowiskach, od zakładów przemysłowych po domowe warsztaty.

Główne cechy tego produktu są imponujące. Pojemność 500 ml zapewnia długotrwałą i wydajną aplikację, co oznacza, że możesz być pewny trwałej ochrony. Smar ten nie tylko chroni przed korozją, ale również ułatwia demontaż w przyszłości, dzięki czemu jest nieoceniony w utrzymaniu sprzętu w doskonałej kondycji.

Jego zastosowanie jest wszechstronne, od śrub i nakrętek po łączniki rurowe i koła tarcz hamulcowych. Jest również idealny do użytku na zewnątrz i wewnątrz, co czyni go niezbędnym narzędziem dla każdego, kto dba o swoje urządzenia i pojazdy.

Charakterystyka smaru miedzianego FM Master to nie tylko odporność na korozję, ale także doskonała przyczepność i kierunkowy strumień natrysku, co sprawia, że aplikacja jest prosta i wydajna. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz ochrony dla urządzeń portowych, obrotnic, czy ciężko obciążonych łożysk, smar miedziany FM Master zapewni niezawodną ochronę i łatwość w obsłudze.

✅ ZASTOSOWANIE: śruby i nakrętki połączenia gwintowe i wszelkie powierzchnie dopasowane łączniki rurowe świece zapłonowe koła i podkładki tarcz hamulcowych styki baterii urządzenia portowe obrotnice ciężko obciążone łożyska wszelkiego typu inne elementy układów pojazdów przemysłowych, maszyn budowlanych, rolniczych i pojazdów samochodowych

smar miedziany w sprayu

✅Charakterystyka Upraszcza demontaż w przyszłości Wysoka stabilność termiczna Odporny chemikalia i wpływy pogodowe Zapobiega zużyciu i przywieraniu Zapobiega korozji Doskonała przyczepność Kierunkowy strumień natrysku

smar

Ilość produktów w tej samej kategorii: 2

chat Opinie (0)
Brak opinii klientów na ten moment.