Bestsellery

Kompresory śrubowe

Kompresor śrubowy to rodzaj sprężarki powietrza, która jest wykorzystywana do zwiększania ciśnienia powietrza poprzez zmniejszenie jego objętości. Kompresory śrubowe składają się z dwóch śrub zębatych, które obracają się w przeciwnych kierunkach. Wewnątrz obudowy znajdują się także specjalne kanały, przez które powietrze jest wciągane, sprężane i następnie wypuszczane na zewnątrz.

Kompresory śrubowe są bardzo wydajne i często stosowane w przemyśle, w warsztatach samochodowych oraz w różnych procesach przemysłowych wymagających sprężonego powietrza. Dzięki swojej konstrukcji, kompresory śrubowe są w stanie generować ciśnienie powietrza o większej wydajności niż inne typy sprężarek. Są także stosunkowo ciche i łatwe w obsłudze, co czyni je popularnymi w wielu zastosowaniach.

KOMPRESSORTECHNIK POLSKA to firma specjalizująca się w produkcji i dystrybucji kompresorów śrubowych oraz urządzeń pneumatycznych. Kompresory śrubowe są urządzeniami służącymi do sprężania powietrza lub innych gazów. Dzięki zastosowaniu specjalnej konstrukcji, kompresory te charakteryzują się wysoką wydajnością oraz niezawodnością.

KOMPRESSORTECHNIK  oferuje szeroki wybór kompresorów śrubowych, dostosowanych do różnych potrzeb i wymagań klientów. Firma produkuje zarówno kompresory olejowe, jak i bezolejowe, umożliwiające pracę w różnych warunkach.

W ofercie Wlater można znaleźć także wiele innych urządzeń pneumatycznych, takich jak suszarki adsorpcyjne, filtry powietrza czy zestawy do sprężonego powietrza.

  • Show Sidebar

Jest 3 produktów.

Showing 1-3 of 3 item(s)

Aktywne filtry