Filtruj według

Kategorie

Kategorie

Bestsellery

Zawory TPMS

W naszym sklepie znajdziesz zawory TPMS, czyli zawory specjalnie zaprojektowane do systemów ciągłego monitorowania ciśnienia w oponach. Jest to niezwykle przydatny system, ponieważ odpowiednie ciśnienie nie tylko poprawia komfort jazdy, ale także pomaga zmniejszyć zużycie paliwa, zredukować emisję CO2, skrócić drogę hamowania pojazdu czy zwiększyć przyczepność kół do podłoża. Zawory TPMS pomagają zapewnić bezpieczeństwo i przyjemność z jazdy. Oprócz zaworów oferujemy również programator TPMS umożliwiający wprowadzenie odpowiedniego protokołu do nowego czujnika TPMS.

  • Show Sidebar

Jest 8 produktów.

Showing 1-8 of 8 item(s)

Aktywne filtry

AKTUALIZACJA programatora TPMS do VT56 Truck z konwerterem OBD + 20 czujników UVS01HD

4 795,77 zł

Aktualizacja programatora VT56

Dzięki tej aktualizacji, użytkownicy programatora TPMS VT56 Truck zyskają profesjonalne narzędzie do efektywnej obsługi systemów TPM w ciężarówkach i pojazdach użytkowych, co zwiększy wydajność i skuteczność serwisowania pojazdów oraz zaoszczędzi czas i koszty związane z inwestycją w dodatkowe narzędzia.

Programator czujników ciężarowych BH Sens DT24HD OBDII + 20 czujników HUF UVS01HD

7 009,77 zł

Programator czujników do samochodów ciężarowych BH Sens DT24HD OBDII + 20 czujników HUF UVS01HD

to kompletny i zaawansowany system TPMS, który zwiększa bezpieczeństwo na drodze, redukuje koszty eksploatacyjne i poprawia wydajność floty pojazdów ciężarowych i autobusów. Dzięki niezawodności i zgodności z normami UE, stanowi on nieocenione wsparcie dla firm transportowych dbających o jakość i niezawodność swojej floty pojazdów.