Bestsellery

Zawory i wentyle

Zawór samochodowy - wentyl samochodowy to jeden z najważniejszych elementów w kole pojazdu. Odpowiada za utrzymanie odpowiedniego ciśnienia opon, co przekłada się na prawidłowe właściwości jazdy samochodem. Uszkodzony lub słabej jakości zawór może tracić podczas poruszania się na drodze w graniach 0,7 bar w tydzień, co może fatalnie wpłynąć na bezpieczeństwo na drodze. Większość wentyli ma taka samą budowę: zbudowane są z metalowej rurki, która posiada wewnętrzny i zewnętrzny gwint.

Budowa zaworów do kół

Wewnątrz zaworu zamontowany jest wymienny rdzeń z dwiema uszczelkami i wkładka zawory, która ma zadanie dociskać zawór. Zawory występujące w dętkach, czyli zawory dętkowe są już w nich zamontowane na stałe, ale w sprzedaży możemy również spotkać zawory bezdętkowe, które są montowane bezpośrednio na feldze koła. Zakończeniem zaworu jest czapeczka lub kapturek zawora, który uniemożliwia dostanie się do wnętrza zaworu brudu, który występuje podczas eksploatacji.

  • Show Sidebar

Jest 48 produktów.

Showing 1-16 of 48 item(s)

Aktywne filtry

Zawór kryty w feldze Zawór kryty w feldze
  • Wyprzedaż!

Zawór ukryty do felg aluminiowych

34,19 zł

Zawór ukryty do felg aluminiowych

Ukryty zawór do montażu na felgach aluminiowych. Zawory kryte  w feldze są dostarczane w opakowaniu, które zawierają : zestaw 4 metalowych zaworów z adapterem do pompowania . Zawory zamontowane do felgi aluminiowej nie wystają poza krawędź felgi, poprawiając estetykę całego koła. Pasują do standardowych otworów o średnicy 11,3 mm.

AKTUALIZACJA programatora TPMS do VT56 Truck z konwerterem OBD + 20 czujników UVS01HD

4 795,77 zł

Aktualizacja programatora VT56

Dzięki tej aktualizacji, użytkownicy programatora TPMS VT56 Truck zyskają profesjonalne narzędzie do efektywnej obsługi systemów TPM w ciężarówkach i pojazdach użytkowych, co zwiększy wydajność i skuteczność serwisowania pojazdów oraz zaoszczędzi czas i koszty związane z inwestycją w dodatkowe narzędzia.

Programator czujników ciężarowych BH Sens DT24HD OBDII + 20 czujników HUF UVS01HD

7 009,77 zł

Programator czujników do samochodów ciężarowych BH Sens DT24HD OBDII + 20 czujników HUF UVS01HD

to kompletny i zaawansowany system TPMS, który zwiększa bezpieczeństwo na drodze, redukuje koszty eksploatacyjne i poprawia wydajność floty pojazdów ciężarowych i autobusów. Dzięki niezawodności i zgodności z normami UE, stanowi on nieocenione wsparcie dla firm transportowych dbających o jakość i niezawodność swojej floty pojazdów.