Bestsellery

Wyważarki do kół samochodów ciężarowych


Wyważarki do kół ciężarowych to nieodłączny element każdego serwisu wulkanizacyjnego z oponami ciężarowymi. Każdy warsztat wulkanizacyjny obsługujący opony ciężarowe musi zadbać o prawidłowe wyważenie felg z oponami, które ma kluczowe znaczenie dla bezpieczeństwa i komfortu poruszania się pojazdu po drodze. Z tego powodu w naszym sklepie oferujemy tylko nowoczesny sprzęt do precyzyjnej obsługi wyważarek do kół ciężarowych. Do wyboru mamy szeroką gamę urządzeń automatycznych Butler, Rtec oraz Cormach, Wyważarki do kół ciężarowych w Naszym sklepie to sprzęt wulkanizacyjny wysokiej jakości najwyższej klasy.


Dostępne urządzenia do wyważania kół ciężarowych są proste w użyciu, niezawodne i zaprojektowane tak, aby zapewnić wysoki poziom bezpieczeństwa pracy. Zastosowane w nim nowoczesne oprogramowanie, wiele specjalnych czujników oraz czytelne wyświetlacze przyspieszają realizację usług wulkanizacyjnych oraz pozwalają na poprawę ich jakości.


Wyważarki do kół ciężarowych są wykorzystywane do wyważania kół ciężarowych a  ich dodatkowym wyposażeniem jest podnośnik do kół aby ułatwić  wyważanie kół o wysokiej masie. Wyważarki ciężarowe mogą również wyważać koła osobowe.
Automatyczne wyważarki do kół ciężarowych sprzedajemy w konkurencyjnych cenach, realizując zamówienia na terenie całego kraju. Jako dystrybutor posiadamy serwis gwarancyjny oraz po gwarancyjny.

  • Show Sidebar

Jest 1 produkt.

Showing 1-1 of 1 item(s)

Aktywne filtry