Wysłane przez   Urządzenia     1 Komentarze     wyświetlenia (63)
Skompletowanie idealnego wyposażenia warsztatu wulkanizacyjnego nie jest łatwym zadaniem. Na pierwszym miejscu należy wybrać sprzęt dobrej jakości, aby posłużył nam najdłużej. Tak więc, Montażownica do kół jest jednych z podstawowych narzędzi używanych do pracy.
Wysłane przez   Materiały wulkanizacyjne     0 Komentarze     wyświetlenia (61)
Czym się kierować podczas wyboru materiałów wulkanizacyjnych TECH, TIP TOP , oraz chemia wulkanizacyjna , pasty do montażu opon .
Wysłane przez   Montażownice     0 Komentarze     wyświetlenia (35)
Montażownica to urządzenie wulkanizacyjne które służy do montażu i demontażu opon z obręczami stalowymi i aluminiowymi. Rodzaje montażownic można podzielić na obsługiwane koła: · montażownice do opon osobowych · montażownice do motocykli · montażownice ciężarowe ·...
Wysłane przez   Materiały wulkanizacyjne     0 Komentarze     wyświetlenia (51)
Naprawa opon z uszkodzeniami po gwoździu wymaga dobrania odpowiedniego materiału i narzędzi w tym artykule chętnie pokażemy jak naprawić taką oponę za pomocą odpowiednich narzędzi i materiałów.
Wysłane przez   Wyważarki     0 Komentarze     wyświetlenia (58)
Wyważarka do kół to urządzenie wulkanizacyjne ,które za pomocą wału obracąjącego się w maszynie obraca względem swojej osi wychwytuje niewyważenie koła samochodowego lub motocyklowego . Zarówno wyważarkach przeznaczonych do kół samochodowych jak i motocyklowych proces wyważania zachodzi tak...