Filtruj według

Kategorie

Kategorie

Marka

Marka

Bestsellery

Klimatyzacje

Stacja klimatyzacji, to urządzenie służące urządzenie do nabijania klimatyzacji samochodowej w samochodach osobowych, ciężarowych, busów. Do obsługi samochodów ciężarowych są odrębne urządzenia dedykowane tym samochodom.  Urządzenie te świetnie sprawdza się w serwisach, warsztatach oraz stacjach obsługi pojazdów. Taki sprzęt posiada szereg funkcji, jak dodawanie i odpływ oleju, tworzenie próżni, odzyskiwanie i spust czynnika.

Bezpieczne stacje do klimatyzacji

Nasze urządzenia do klimatyzacji, które posiadamy w sprzedaży są skonstruowane tak by zaoferować maksymalną wydajność, pozostając w zgodzie z rygorystycznymi wymogami standardów, dotyczących bezpieczeństwa pracy oraz ochrony środowiska. Stacja obsługi klimatyzacji Icegard Oro wyposażona jest w wyświetlacz graficzny ułatwiający obsługę urządzenia dzięki prostym i intuicyjnym ikonom.

Dostępne wersje stacji obsługi klimatyzacji możemy podzielić ze względu na czynnik R1234yf oraz R134yf, ponadto urządzenia są wyposażenie w analizator czynnika nowej generacji, który chroni urządzenie przed zanieczyszczeniem nieodpowiednim gazem. Więcej parametrów i informacji można znaleźć na stronie produktu.

  • Show Sidebar

Jest 5 produktów.

Showing 1-5 of 5 item(s)

Aktywne filtry