Bestsellery

Uchwyt do wyważarki motocyklowy Haweka
  • Uchwyt do wyważarki motocyklowy Haweka
  • motocyklowy uchwyt marki haweka
  • uchwyt haweka
  • Haweka oryginał uchwyt motocyklowy do wayważarki

Uchwyt wyważarki do kół motocyklowych Haweka

5 500,00 zł

Uchwyt wyważarki Haweka do motocykli

to specjalistyczne narzędzie, które służy do precyzyjnego wyważania kół motocyklowych. Wyważanie kół jest istotnym procesem, który pozwala zapewnić równomierne rozłożenie masy na obręczy koła, eliminując wibracje i poprawiając ogólną jazdę i bezpieczeństwo.

Ilość
Brak w magazynie

Uchwyt wyważarki Haweka do motocykli

Uchwyt wyważarki Haweka jest zaprojektowany i wykonany przez renomowanego producenta Haweka, który specjalizuje się w narzędziach i urządzeniach do wyważania kół. Uchwyt jest solidny, trwały i zapewnia stabilne mocowanie koła motocyklowego podczas procesu wyważania.

Główne cechy uchwytu wyważarki Haweka do motocykli to:

  1. Precyzyjne mocowanie: Uchwyt zapewnia precyzyjne i bezpieczne mocowanie koła motocyklowego, aby umożliwić dokładne wyważanie. Dzięki temu można skutecznie zidentyfikować nierówności w masie koła i odpowiednio je skompensować.

  2. Regulacja i dostosowanie: Uchwyt Haweka jest zwykle wyposażony w mechanizmy regulacyjne, które umożliwiają dostosowanie do różnych rozmiarów i typów kół motocyklowych. Dzięki temu można go używać zarówno dla kół o mniejszej średnicy, jak i większych, a także dla różnych szerokości opon.

  3. Stabilność i trwałość: Uchwyt jest solidny i wykonany z wysokiej jakości materiałów, które zapewniają stabilność i trwałość podczas użytkowania. To gwarantuje niezawodność i długotrwałe korzystanie z urządzenia.

  4. Kompatybilność: Uchwyt wyważarki Haweka jest projektowany z myślą o szerokiej gamie motocykli. Może być kompatybilny z różnymi modelami i marek, dzięki czemu jest wszechstronnym narzędziem dla profesjonalnych warsztatów motocyklowych i pasjonatów motocykli.

Polecamy również

1 other product in the same category

chat Opinie (0)
Brak opinii klientów na ten moment.