Marki

 • Alligator

  Alligator

  ALLIGATOR – zawory do opon i rozwiązania TPMS ALLIGATOR od roku  1920 r. fabryka zabawek Margarete Steiff rozwinęła ideę masowej produkcji przemysłowej zaworów rowerowych. Dziś ALLIGATOR jest znany na całym świecie ze wszystkich typów zaworów i czujników do opon. Niezależnie od tego, czy zawory rowerowe, zawory samochodowe, zawory do przyczep kempingowych, czy też do transportu ciężkiego – ALLIGATOR swoim szerokim asortymentem obejmuje prawie wszystkie pojazdy. Oprócz zaworów ważną rolę w asortymencie ALLIGATORa odgrywają systemy monitorowania ciśnienia w oponach (TPMS).

 • Asta
 • Bogusz

  Bogusz

  Nowa jakość wyprodukowana w Chinach
  Towar wyprodukowany w Chinach jest oznaczony jako „niska jakość”. Jednak produkty „Made in China” nie są już symbolem kiczu i tandety. Od lat rząd chiński podejmuje w tym celu odpowiednie działania, m.in. realizując: narodowy plan zwiększenia konkurencyjności rodzimych produktów na rynku międzynarodowym.

 • Butler

  Butler

  Producent urządzeń dla serwisów ogumienia i warsztatów mechanicznych.

  Firma BUTLER ENGINEERING AND MARKETING S.p.A. została założona w 1988 roku z filozofią projektowania i produkcji zaawansowanych urządzeń do serwisu opon. Ta Idea  i ciągły rozwój innowacyjnych produktów pozwolił Butler umacniać swoją pozycję, aż do osiągnięcia pozycji lidera rynku, dystrybuującego swoje produkty na całym świecie. Chęć Butlera do oparcia badań i rozwoju nowych koncepcji i nowych technologii zaowocowała licznymi patentami na produkcję montażownic do opon, wyważarek do kół i nowoczesnych podnośników.

 • Cormach

  Cormach

  Dynamiczny, elastyczny, z nowoczesną wizją i chęcią sprostania wyzwaniom i bodźcom zmieniającego się rynku: to cechy, które od zawsze pozwoliły firmie CORMACH stać się w ciągu kilku lat jednym z głównych graczy na rynku krajowym i światowym.

 • Gaither

  Gaither

  Gaither Tool to potężna firma zajmująca się produkcją podnośników  i inflatorów dedykowanym dla warsztatów wulkanizacyjnych i mechanicznych.

  Gaither Tool Co., Inc., założona w 1988 roku, jest międzynarodową organizacją zaangażowaną w obsługę branży oponiarskiej i samochodów ciężarowych. Wynajduje i produkuje wygodne narzędzia i systemy potrzebne do serwisowania i konserwacji opon i zespołów kół. Gaither Tool Co., Inc. nieustannie inwestuje w badania i rozwój, aby dostarczać swoim klientom najskuteczniejsze narzędzia w branży. Dąży do poprawy wydajności i obniżenia kosztów dla klientów na całym świecie pracujących w warsztatach konserwacji samochodów ciężarowych, a także w usługach serwisowych opon drogowych, w tym Bandag, Euromaster / Michelin, Bridgestone's First Stop i Siłach Zbrojnych Stanów Zjednoczonych, żeby wymienić tylko kilka. Gaither dostarcza produkty klientom w ponad 100 krajach, sprzedając je przez wyłącznych i niewyłącznych dystrybutorów. Gaither Tool Co., Inc. ma siedzibę w Jacksonville w stanie Illinois w USA. W 1997 roku otworzył oddział w Roosendaal w Holandii, aby lepiej obsługiwać rynek europejski.

 • Go-Gomma

  Go-Gomma

  GO-GOMMA International to wiodąca firma specjalizująca się w produkcji past montażowych do opon. Ich oferta obejmuje różnorodne materiały i akcesoria dedykowane bieżnikatorom oraz profesjonalistom od opon. Nasza firma wyróżnia się niezawodnością, fachowym podejściem oraz długoletnim doświadczeniem na rynkach krajowych i międzynarodowych.

 • Hatco
 • Haweka
 • Hofmann

  Hofmann

  Profesjonalne ciężarki do wyważania kół.

  HOFMANN POWER WEIGHT opracowuje i produkuje wysokiej jakości  ciężarki  wyważające koła dedykowane dla  do samochodów osobowych, ciężarowych, pojazdów użytkowych i motocykli. Jest światowym liderem w swojej dziedzinie. Ponadto HOFMANN POWER WEIGHT przekonuje innowacjami w najdrobniejszych szczegółach i najwyższą precyzją w dużych i małych seriach. HOFMANN POWER WEIGHT, jako marka WEGMANN automotive GmbH, posiada wiele zakładów i firm handlowych na czterech kontynentach, aby zapewnić profesjonalną obsługę na miejscu. Serwis opon jest naszym najwyższym priorytetem. W HOFMANN POWER WEIGHT jakość zaczyna się w szczegółach, tj. w doborze i obróbce surowców, a kończy na terminowej dostawie do klienta. Nasi klienci z branży motoryzacyjnej i motoryzacyjnego rynku wtórnego mogą polegać na nas i jakości naszych produktów dla najwyższej jakości wyważania!

 • Jonnesway
 • Mavel

  Mavel

  Mavel to Włoska firma  produkująca przewody oświetleniowe , przewody elektryczne , przewody pneumatyczne i olejowe które są umieszczone w plastikowej kasecie.
  Dzięki systemowi  Slow Motion, opatentowanego przez Mavel w celu zoptymalizowania  stopniowego i równomiernego nawijania i zwijania  kabli i węży.

 • Modine

  Modine

  Marka Modine powstała ponad 100 lat temu, specjalizuje się w produkcji stacji do obsługi klimatyzacji.

 • Perfect

  Perfect

  Marka Perfect EQUIPMENT specjalizuje się w produkcji ciężarków i zaworów do kół wszystkich typów samochodów.

 • Quatros
 • Rectus

  Rectus

  Szybkozłącza Rectus znajdują zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu, głównie do szybkiego i szczelnego łączenia węży i ​​modułów. Są często używane do połączeń płynów i gazów. W zależności od konstrukcji elementy łączące do niskiego ciśnienia są przystosowane do ciśnienia do 35 bar. Szybkozłączka firmy Rectus jest produkowana indywidualnie dla każdego obszaru i dlatego może być używana do wielu zastosowań. Wysokiej jakości szybkozłącze doskonale nadaje się również do szerokiej gamy mediów w zakresie średniego lub wysokiego ciśnienia, a także do niskiego ciśnienia.

 • Rtec

  Rtec

  Rtec to Holenderski producent specjalizujący się w produkcji urządzeń dla serwisów ogumienia oraz warsztatów samochodowych . Jego zaleta jest wykorzystanie bardzo dobrej jakości stali w produkcji podnośników samochodowych , montażownic oraz wyważarek do kół . Ponadto w swojej ofercie może się pochwalić współpracy z byłym projektantem lamborghini . Urządzenia które wychodzą z fabryki nie tylko dobrze wyglądają ale są niezwykle trwałe w wykonaniu co przekłada się na dłuższa żywotność sprzętu .

 • Satra
 • Schrader
 • TECH
 • TIP TOP
 • Walter
 • Winntec

  Winntec

  WINNTEC to producent niepodważalnie najlepszych jakościowo podnośników typu żaba . Jest producentem, cenionym konstruktorem i międzynarodowym dostawcą wysokiej jakości, wydajnych i niezawodnych „podstawowych elementów” warsztatów samochodowych, dostępnych na rynkach motoryzacyjnych i przemysłowych w Europie, Ameryce Północnej, Afryce Południowej i Azji Pacyfiku. Asortyment jest dostępny w „odpowiedniej cenie” i wsparty wyjątkową obsługą klienta i wsparciem.

 • Wonder

  Wonder

  Wonder to jest jednym z największym producentów manometrów do pompowania kół. Pistolet do pompowania Wonder to jeden z najlepiej sprzedających się manometrów do sprawdzania ciśnienia w kole.