Lista produktów według marki Rtec

Rtec to Holenderski producent specjalizujący się w produkcji urządzeń dla serwisów ogumienia oraz warsztatów samochodowych . Jego zaleta jest wykorzystanie bardzo dobrej jakości stali w produkcji podnośników samochodowych , montażownic oraz wyważarek do kół . Ponadto w swojej ofercie może się pochwalić współpracy z byłym projektantem lamborghini . Urządzenia które wychodzą z fabryki nie tylko dobrze wyglądają ale są niezwykle trwałe w wykonaniu co przekłada się na dłuższa żywotność sprzętu .

Rtec to marka, która istnieje w sektorze wyposażenia warsztatów samochodowych od dawna, ale jeśli chodzi o podnośniki, montażownice, wyważarki itp., można powiedzieć, że staż ma dosyć nie wielkim to tylko 10 lat.
Jeżeli chodzi o produkcję, to żadnej firmy nie dyskwalifikuje produkcja w Chinach (niższe koszty). Produkt Chiński dzieli się na: produkty wysokiej jakości i produkty budżetowe (po kosztach, aby było jak najtaniej) w tym przypadku urządzenia z tej kategorii jakościowej są słabymi urządzeniami pod względem jakości, ale bardzo korzystnej cenie. Firma Rtec jest firmą Holenderską, która posiada własną fabrykę w Chinach na licencji Niderlandy - jakość wyprodukowanych urządzeń jest weryfikowana przez zespół, który rygorystycznie przestrzega kontrolę jakości. A więc nie wiemy jaką jakość ma firma Nortec - ale firma Rtec powstała dużo wcześniej zajmując się produkcją automatycznych urządzeń do pomiaru ciśnienia dla sektora oponiarskiego.,

Firma Bogusz jest Autoryzowanym dystrybutorem marki Rtec

  • Show Sidebar

Jest 32 produktów.

Showing 1-16 of 32 item(s)