Lista produktów według marki Alligator

ALLIGATOR – zawory do opon i rozwiązania TPMS ALLIGATOR od roku  1920 r. fabryka zabawek Margarete Steiff rozwinęła ideę masowej produkcji przemysłowej zaworów rowerowych. Dziś ALLIGATOR jest znany na całym świecie ze wszystkich typów zaworów i czujników do opon. Niezależnie od tego, czy zawory rowerowe, zawory samochodowe, zawory do przyczep kempingowych, czy też do transportu ciężkiego – ALLIGATOR swoim szerokim asortymentem obejmuje prawie wszystkie pojazdy. Oprócz zaworów ważną rolę w asortymencie ALLIGATORa odgrywają systemy monitorowania ciśnienia w oponach (TPMS).

Oprócz klasycznych zaworów do samochodów osobowych, ciężarowych i motocyklowych, oferta ALLIGATOR obejmuje również specjalne zawory do ciągników lub maszyn do robót ziemnych. Ciągła wymiana pomysłów i doświadczeń pomiędzy ALLIGATOREM a jego klientami zaowocowała partnerstwem opartym na zaufaniu i innowacyjności.
Zawory TPMS do wszystkich pojazdów od samochodów osobowych po ciężarówki
Jako wiodący producent zaworów, ALLIGATOR zawsze stara się sprostać stale rosnącym wymaganiom stawianym zaworom do opon, zapewniając wysoki poziom jakości i bezpieczeństwa. System monitorowania ciśnienia w oponach wbudowany w ALLIGATOR to zawory TPMS: poprzez monitorowanie ciśnienia w oponach i bezpośrednie sygnalizowanie ewentualnego spadku ciśnienia zapewniają bezpieczeństwo kierowcy. Jeśli ciśnienie w oponach jest nieprawidłowe, co często pozostaje niewykryte bez systemu monitorowania ciśnienia w oponach, droga hamowania wydłuża się, a zdolność do pokonywania zakrętów jest pogorszona.

  • Show Sidebar

Jest 2 produktów.

Showing 1-2 of 2 item(s)