Kompleksowe wyposażenie warsztatów samochodowych

Materiały naprawcze TIP-TOP

Naprawa ogumienia

Naprawa ogumieniaMateriały naprawcze TIP-TOP

łatki up
Łatki UPŁatki te stosuje się w przypadku małych uszkodzeń w oponach radialnych i diagonalnych, zarówno dętek dętkowych i bezdętkowych, a także przy naprawach przebić gwoździowych wykonywanych kołkami REMASTEM 6 i 8. Należy zawsze pamiętać o uszczelnieniu kanału uszkodzenia np. kołkami.
innerliner
Innerliner Preparat stosowany do uszczelniania porowatości wewnętrznej gazoszczelnej gumy w oponach bezdętkowych, a także porowatości po szorstkowaniu w miejscu naprawy nieprzykrytej wkładem naprawczym.Dostępny w opakowaniach/puszkach 650g /175g
Mieszanka MTR 1 kgPrzeznaczone do wypełnień lejków uszkodzeń i ubytków opon wszystkich typów . Mogą być stosowane tylko przy naprawach na gorąco z użyciem płynu MTR SOLUTION. Wymiary rolki: 3x (3x30x2600 ) (mm)
kołki-Minicombi
Kołki Minicombi Kołki Minicombi przeznaczone są do napraw przebić gwoździowych w strefie czoła opon radialnych i diagonalnych, dętkowych i bezdętkowych.Wyposażone są w aluminiowy trzpień służący do łatwego wprowadzania kołka w przygotowany otwór. Podstawową zaletą napraw wykonywanych przy...
Wkład diagonalny PNWkłady diagonalne serii PN mają zastosowanie przy naprawie wszystkich rozmiarów opon diagonalnych.Pozwalają na trwałą naprawęopon diagonalnych zarówno w czole, w barku jak i w boku. Mogą być wykorzystywane do napraw na procesie bieżnikowania metodą na zimno i na gorąco.
Uszczelniacz Bead SealerPrzeznaczony do uszczelniania stopki w oponach bezdętkowych.Dostępność: 1L, 5L
Mieszanka MTR 2,5 kgPrzeznaczone do wypełnień lejków uszkodzeń i ubytków gumy w oponach wszystkich typów. mogą być stosowane tylko przy naprawach na gorąco z użyciem płynu MTR SOLUTION. Wymiary rolki: 1,2x250x7200 (mm)
kołki-Remastem
 Kołki RemastemPrzeznaczone są do wypełniania kanałów cylindrycznych uszkodzeń w czole opony . Mogą być wykorzystywane do napraw opon w procesie bieżnikowania metodą na zimno i na gorąco.Przy naprawie należy pamiętać o zamknięciu miejsca uszkodzenia od wewnątrz łatką UP, względnie wkładem...
Wkłady Radialne TLWkłady te pozwalają na naprawę opon radialnych zarówno w czole w barku jak i boku. Mogą być wykorzystywane do napraw opon w procesie bieżnikowania metodą na zimno i na gorąco.  
buffer
Liqiud BufferPłyn Liquid Buffer służy wyłącznie do chemicznego szorstkowania powierzchni dętki. Stosuje się go także do czyszczenia gumy przed szorstkowaniem mechanicznym. Przy wymianie zaworu dętki konieczne jest szorstkowanie mechaniczne.
Pasta Montażowa
Pasta MontażowaUłatwia montaż i demontaż wszystkich rozmiarów opon . Chemicznie neutralna zarówno dla gumy jak i dla metalu. Jej stosowanie zapobiega powstawaniu uszkodzeń podczas montażu i demontażu opon.
Special Cement BLPrzyśpieszacz wulkanizacji stosowany podczas napraw opon. Technologia na zimno oraz na gorąco.
Wkładki radialne
Wkłady Radialne TLWkłady te pozwalają na naprawę opon radialnych zarówno w czole w barku jak i boku. Mogą być wykorzystywane do napraw opon w procesie bieżnikowania metodą na zimno i na gorąco.   Opis Liczba warstw kordu Wymiary (szerokość x długość) TL 110 1 55X75 TL 112 1 70X115 TL 114...
Mieszanka MTR 0,5 kgPrzeznaczona do wypełnień lejków uszkodzeń i ubytków gumy w oponach wszystkich typów. Może być stosowany tylko przy naprawach na gorąco z użyciem płynu MTR SOLUTION.Wymiary rolki: 0,8x150x2500 (mm)
Łatki do dętekSłużą do naprawy dętek wszystkich rozmiarów technologią na zimno. Zastosowanie tej technologi nie wymaga użycia specjalistycznych pras do wulkanizacji ,a także zapewnia krótki czas wykonywania naprawy . Bezpośrednio po jej wykonywaniu dętkę można przekazać do eksploatacji. 
Płyn wulkanizacyjnyPłyn wulkanizacyjny (klej) do naprawy dętek stosowany razem z łatami dętkowymi, podstawami zaworowymi i zaworami z podstawą gumową.
 MTR SOLUTION 350 GPrzyspieszacz wulkanizacji ma zastosowanie przy naprawach opon na gorąco (100-160°C) z użyciem urządzeń wulkanizacyjnych.Jest także używany przy dublowaniu wkładów naprawczych mieszanką MTR Rubber.Produkt nie zawiera substancji chlorowcopochodnych izwiązków aromatycznych....