Kompleksowe wyposażenie warsztatów samochodowych

System idealnego centrowania

System Idealnego Centrowania8
System Idealnego Centrowania1
System Idealnego Centrowania2
System Idealnego Centrowania3
System Idealnego Centrowania4
System Idealnego Centrowania5
System Idealnego Centrowania6
System Idealnego Centrowania7
System Idealnego Centrowania9
System Idealnego Centrowania10
System Idealnego Centrowania11
System Idealnego Centrowania12
vib-sol
vib-sol2
vib-sol3
vib-sol7
vib-sol8
vib-sol9
vib-sol10
vib-sol11
vib-sol12

System idealnego centrowania


W całej europie najbardziej znani z dokładności i jakości producenci samochodów tacy jak : Audi, BMW, Cadillac, Chrysler, Ford, Honda Infinity, Land Rover, Lexus, Mercedes-Benz, Nissan, Toyota , Volkswagen... wprowadzili na swoje linie montażowe System Idealnego Centrowania firmy Vibration Solution, jak również do swoich sieci dealerskich jako obowiązkowe lub zalecane urządzenie do pracy przy wymianie i wyważaniu kół . Wszyscy oni przekonali się, że tylko System Idealnego Centrowania pozwoli uniknąć skarg niezadowolonych klientów jak równocześnie ułatwiając przy tym pracę i podnosząc jej jakość i wydajność.

 

System Idealnego Centrowania koła w sposób bezbłędny wyśrodkowuje i centruje obręcz w wyważarce dokładnie w taki sposób jak przymocowane jest ono do samochodu . Efektem tego jest komfortowa jazda samochodem bez żadnych odczuwalnych bić lub wibracji kół z czego są szczęśliwi i zadowoleni użytkownicy samochodów. To sprawia, że maja poczucie większego komfortu jazdy jak również zwiększonego poczucia bezpieczeństwa.

Kiedy zaczniesz używać Systemu Idealnego Centrowania już nigdy nie uszkodzisz drogich obręczy aluminiowych bo komplet szpilek, w który wyposażony jest zestaw dokładnie dopasowuje się do gniazd we wszystkich typach obręczy aluminiowych jak również stalowych.

System Idealnego Centrowania potwierdza stara zasadę :
Posiadanie odpowiedniego narzędzia oszczędza czas i pieniądze jak również zapewnia grono zadowolonych klientów.

 

System Idealnego Centrowania dla warsztatów samochodowych, które specjalizują się w wymianie opon i naprawie ogumienia jest przystosowany do 97% rodzajów osadzeń śrub w obręczach samochodów osobowych i dostawczych. Dzięki załączonemu katalogowi szybko i sprawnie znajdziesz odpowiednią szpilkę do danej obręczy.

Dwa czynniki wpływają na dokładność i powtarzalność dokładnych rezultatów wyważania:

  • wyśrodkowanie + centrowanie, wpływa na dokładność wyważania statycznego
  • docisk przy użyciu krążka z dobrze dobranymi szpilkami determinuje dokładność dynamiczną wyważonego koła oraz powoduje oszczędność zużycia ciężarków.